Do mořských řas

Detoxikační a relaxační zábal Marine Essence

Udržet si štíhlou, pevnou a pružnou postavu, ladné křivky a hebkou pleť bez vrásek je touhou každé ženy. GERnétic vám toto přání pomůže splnit výjimečným ošetřením s mořskými řasami.

Mořské řasy jsou již po staletí používány pro svojí schopnost podporovat zdraví. Obsahují vysoké množství důležitých látek, nenahraditelných nejen pro pokožku, ale i pro celý organismus.

Proceduru ocení určitě každá žena. Jedná se o celotělové relaxační a detoxikační zábaly, které poskytnou optimální ošetření nejen pokožce, ale i celému tělu. Výživné látky – vitaminy, minerály, stopové prvky a aminokyseliny doplní výživu kožních buněk, pokožka se zjemní, zvláční a zpevní. Díky hluboké hydrataci má pleť svěží a odpočatý vzhled. Aktivní látky pronikají během zábalu do těla, podporují správnou funkci látkové výměny, odbourávají toxické látky, mají vliv na snižování nadváhy, odstranění celulitidy a upevňují celkové zdraví. 

Průběh ošetření:

Na připravenou pokožku nanáší kosmetička masku MARINE ESSENCE, jejíž účinky jsou ještě umocněny éterickými oleji.

Celé tělo se zabalí do tenké folie, prostěradla a deky tak, aby zůstala možnost volného pohybu. V zábalu je příjemné teplo, můžete ležet na zádech nebo na břiše a příjemně odpočívat při tiché relaxační hudbě.

Relaxace probíhá 30 - 40 minut, pak se zábal odstraní a po osprchování Vám kosmetička aplikuje příjemné tělové mléko.