Epill Free

Co to je Epill-Free?

Epilfree je 100% přírodní produkt. V současné době se jedná o jediný kosmetický produkt na světovým trhu, který dokáže po opakovaném použití zastavovat růst chloupků. Epillfree pracuje na jiném principu než tradiční zpomalovače růstu chlupů. Přezdívá se mu „laser v kosmetickém séru“.

Popis ošetření:

Ošetření funguje ve spojení s běžnou depilací, podstupuje se opakovaně při několika depilačních návštěvách, zpravidla po 4 maximálně 6 týdnech. Jedná se o tzv. kůru. Pro dosažení optimálních výsledků je obvykle třeba absolvovat roční kůru 10-12 sezení. Při určitých stavech, kdy dochází k většímu růstu chloupků (aplikace botoxu, hormonální onemocnění, či užívání některých hormonálních léčiv) je obvykle třeba absolvovat více než 20 ošetření pro dosažení optimálního výsledku.

Kdy Epill Free nejlépe zapůsobí?

Chloupky nám rostou ve třech fázích. Epillfree, stejně jako jiné epilační metody (laser, IPL) dokáže působit na chloupky v anagenní fázi růstu chloupků. V této fázi je chloupek dostatečně dlouhý a následně je vytržen i s kořínkem. Proto je třeba, aby jste chloupky mezi návštěvami salonu neholil/a ani neodstraňoval/a. Jelikož u chloupků v anagenní fázi, vytržených i s kořínkem, dojde k 100% zastavení růstu.

U chloupků v telogenní fázi (spící chloupky) není jakákoli epilační metoda možná. Růst těchto chloupků může naše tělo aktivovat během několika měsíců až let. Proto žádná epilace není na ,,jeden běh" a je nutné ji v určitých cyklech opakovat.

Výhody Epill Free:

  • Samotná aplikace Epill Free je bezbolestná, může dojít pouze k mírné bolesti při vytržení chloupku i s kořenem. 
  • Epill Free nemá žádné vedlejší účinky.
  • Jedinou kontraindikací Epilfree je těhotenství, kojení a samozřejmě alergie na některou ze složek obsažených v přípravcích.