Havajská masáž Lomi Lomi

Historie

Tato terapie je už odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. Byla označována za svatý rituál. Postupně do této terapie pronikaly techniky a znalosti z jiných kultur a tím se vyvinula do dnešní podoby.

Exotická Havajská procedura je nazývaná perlou mezi masážemi. Luxusní hladivá aroma masáž (v překladu „milující ruce") se zaměřuje na fyzickou a duševní pohodu masírovaného.

Masáž Lomi Lomi spočívá v použití speciálních technik, které mají základ v havajském tanci.

Účinky havajské masáže:

Svým rytmickým a energickým potenciálem vyvolávají vysoký relaxační účinek. Charakteristická aromaterapie navíc umocňuje pocit klidu, pohody, štěstí a odpočinku. Masérka nepoužívá jen prsty a dlaně, ale především celé předloktí s využitím vlastní váhy a plynulých pohybů celého těla. To poskytuje stimulaci pro krevní oběh a celkový lymfatický systém, hluboce harmonizuje tělo i duši, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje bolestivá kloubní spojení a napomáhá maximální detoxikaci Vašeho organismu.

Pro dokonalost účinku a atmosféry používáme velice vysoce kvalitní oleje v bio kvalitě a tělo Vám prohřejeme originálními havajskými lávovými kameny.

Vy už se jen nechte zanést do dálek plných života a slunce…