Ošetření na zpevnění krku a brady

Ošetření na zpevnění krku a brady

  • Trápí Vás tzv. "dvojitá brada"?
  • Potřebujete vyhladit pokožku na krku?
  • Chtěli byste zpevnit spodní část vašeho obličeje?

Image studio pro Vás připravilo speciální kúru na zpevnění krku a brady.

Průběh ošetření:


  • 10 minut působení speciálního přístroje Neck Toner™, který využívá pokročilou technologii EMS (elektro-svalovou stimulaci) ke zpevnění svalů na krku a v oblasti brady. Přístroj vydává regulované elektrické impulzy, které zlepšují svalový tonus a obnovují Váš mladistvý profil.
  • 10 minut zapracování kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové do pleti pomocí galvanické žehličky Deep Pore Cleanser Rio Beauty.
  • 10 minut speciální manuální lymfodrenáž v oblasti krku a brady / antiage masáž.

Co je to dvojitá brada a jak vzniká?

Dvojitá brada je nahrnutí kůže a tuku pod bradou. Je to způsobeno obvykle nadváhou a přirozeným stárnutím a ochabováním pokožky v oblasti kolem dolní čelisti, brady a krku. Příčiny mohou být také genetické, z těchto důvodů trápí "dvojitá brada" nejen osoby staršího věku a s nadváhou, ale častokrát i mladé a štíhlé lidi. Častokrát si "dvojitou bradu" způsobujeme i svými zlozvyky: chůzí se svěšenou hlavou, čtením vleže v posteli, nesprávným nanášením krémů ve směru shora dolů na krku, chybami v pitném režimu.

Pokud se bojíte skalpelu a chcete zbavit nehezké "dvojité brady" bez plastické operace, vyzkoušejte toto nové ošetření v Image studiu.

Domácí ošetření

Pro stálý efekt ošetření je důležitá prevence a zároveň zvyšování kondice Vašich svalů na bradě. 

K tomu Vám pomůže přístroj na zpevnění brady a krku Neck Toner™​

  • Pro udržení kondice stačí 60 sekund každý den.  

Přístroj využívá technologii EMS - jemné elektrické impulsy, které stimulují vaše svaly a nahrazují tak jejich přirozený pohyb. Na přístroji lze volit intenzitu ošetření - rostoucí či klesající dle vašich požadavků, tak aby ošetření bylo pro vás příjemné.

V Image studiu Vám rádi vysvětlíme správné použití tohoto přístroje.

Balení obsahuje i speciální vodivý gel a 9V baterii.

Cena: 1590,- Kč