Zeštíhlení

Vytvoříme Vám program šitý na míru, při kterém ztratíte několik centimetrů a kilogramů.

Vytvoříme Vám program šitý na míru, při kterém ztratíte několik centimetrů a kilogramů.

Co Vám můžeme nabídnout?

1. Konzultace: měření procent tuku a vody v těle, vážení, výživová doporučení, vytvoření jídelníčku…

2. Masáže zaměřené na odbourávání tuku, zlepšení peristaltiky střev, uvolnění odpadních látek, zpevnění…

3. Celotělové zábaly, při kterých budete ztácet tukové vrstvy a zároveň relaxovat…

4. Potravinové doplňky – dietní polévky, koktejly, dražé, čaje, které Vám dodají vyrovnanou dávku vitaminů, minerálů, bílkovin a vlákniny, budou Vám chutnat a navíc po nich zhubnete…

5. Produkty kosmetiky GERnétic, které pomáhají při odstraňování tukových polštářů. Nejenže dokáží nadměrnou tukovou vrstvu odbourávat, ale mají vliv i na upravení metabolismu a správné vylučování…

Firma GERnétic nabízí pomoc při odstraňování tukových polštářků formou vynikajících produktů, které nejenže pomohou nadměrnou tukovou vrstvu odbourávat a formovat postavu, ale mají vliv i na upravení metabolismu a správné vylučování – a to je při hubnutí velmi důležité.

Program kosmetiky GERnétic pro celkové zeštíhlení a zpevnění postavy

Cílem ošetření v kosmetických salonech GERnétic je upravení metabolismu, omezení nadměrné chuti k jídlu, podpora trávení, vyrovnání nedostatku potřebných látek (vitaminů, minerálů, aminokyselin, stopových prvků), odvedení toxických látek z těla přirozenou cestou.
Výsledkem je pozvolná, ale jistá likvidace nadměrných vrstev tuku, navrácení harmonické postavy a normálních proporcí, vyhlazení a zpevnění pokožky.
Optimální je absolvovat kosmetické ošetření v salonu 1x týdně po dobu 1 měsíce, dále pak stačí 1x měsíčně. Kosmetické ošetření v salonu je třeba podpořit i pravidelnou domácí péčí přípravky GERnétic.

Přípravky GERnétic k ošetření tukových polštářků a formování postavy:

LYMPHO – tělové tonikum
Tělové tonikum LYMPHO se používá k přípravě těla na různé druhy procedur (celulitida, zpevňování, hubnutí, odstraňování otoků, ošetření strií). Má vliv na urychlení toku lymfy, zlepšuje buněčný metabolismus, podporuje odplavování toxických látek a díky lehkému prokrvení připravuje kůži na rychlejší průnik aktivních prvků z následujících produktů. Je vynikající při odstraňování otoků a odlehčení unavených nohou. Nanáší se od chodidel k pasu vpředu i vzadu, lehce se vmasíruje a nechá vstřebat.

ADIPO GASTA – zeštíhlující tělový krém
Speciální tělový krém s vynikajícími zeštíhlujícími účinky. Pravidelné používání produktu umožňuje pozvolnou, ale jistou a trvalou likvidaci nadměrných vrstev tuku. Nejenže má vliv na snižování tukové vrstvy, ale účinky tohoto produktu ovlivňují správný metabolismus. ADIPO GASTA při správné aplikaci napomáhá tvorbě žlučových solí, které jsou důležité pro trávení a látkovou přeměnu. Výživné látky (aminokyseliny, vitaminy, stopové prvky, minerály) zase vyrovnávají případný nedostatek potřebných živin v pokožce. Krém současně pomáhá omezovat nadměrnou chuť k jídlu a přílišnou spotřebu cukrů a tuků. ADIPO GASTA se aplikuje buď lokálně na problematické partie (vnější část stehen, kolena, břicho) nebo při celkovém zeštíhlení nohou na celou končetinu včetně hýždí a břicha. Nanáší se lehkou masáží od chodidel k pasu, v břišní oblasti kruhovými pohyby ve směru hodinových ručiček (podpoření peristaltiky střev). Aktivní látky se rychle vstřebávají do nejhlubších vrstev kůže. Nejprve se dostaví pocit zeštíhlení, teprve později váhový úbytek.

SOMITO – zpevňující tělový krém
Zpevňující krém SOMITO je doplňkovým přípravkem při ošetření těla. Vzhledem k tomu, že při odstraňování celulitidy i tukových polštářků dochází k uvolnění kůže, je nutné vrátit pokožce původní pružnost a pevnost. Přípravek SOMITO dodá všechny potřebné výživné látky, podpoří tvorbu kolagenu a elastenu a zpevnění tkáně se dostaví velmi brzy. Struktura kůže je navíc hladší a mnohem vláčnější. Tělu se navrací mladistvý vzhled. Krém SOMITO je možné využít i ke zpevnění uvolněných partií paží.

Rychlejšího výsledku při odstraňování tukových polštářků dosáhneme, doplníme-li základní péči i přípravkem MARINE BODY BEAUTY s výtažky mořských řas. Tento přípravek napomáhá při redukci nadváhy, urychluje metabolismus tuků a zabraňuje jejich ukládání. Zpevňuje buněčné stěny, zlepšuje prokrvení tkáně a zamezuje praskání jemných kapilár.

FOOD CONTROL – doplněk stravy
Potravinový doplněk FOOD CONTROL společně s programem kosmetické péče GERnétic napomáhá odstraňovat tukové polštáře a tak i formovat postavu. Food Control ve formě kapslí působí jako tlumič chuti a zároveň zlepšuje střevní aktivitu.
Vlastnosti produktu:
– reguluje nadměrnou chuť k jídlu
– stimuluje střevní funkce v případě chronické nebo občasné zácpy
– působí jako přírodní tlumič chuti
– podporuje lipolýzu a snadnější odplavování tuků
– zpomaluje ukládání cukrů a tuků
Balení obsahuje 30 kapslí, podáváme 1 kapsli 45 min. před obědem a před večeří v 15ti denních kúrách.