Zpevnění pleti pomocí EMS

Zpevnění pleti pomocí elektrosvalových impulsů

Na obličeji nalezneme přes 80 svalů a ne všechny používáme. Nevyužité svaly po čase ochabují a ztrácejí svůj tonus, na obličeji se nám začíná tvořit povadlá pokožka a vrásky. Ale my víme, jak účinně proti tomuto bojovat. Připravili jsme si pro vás ošetření s využitím technologie EMS (elektrosvalová stimulace).

Jak ošetření probíhá?

1. Odlíčení a očištění pleti

2. Působení speciálního přístroje 60 second FaceliftTM, který využívá pokročilou technologii EMS (elektro-svalovou stimulaci) ke zpevnění svalů v obličeji. Přístroj vydává regulované elektrické impulzy, které zlepšují svalový tonus a obnovují Váš mladistvý profil. Při aplikaci se používá speciální kolagenové sérum pro zpevnění podkoží.

3. Zapracování kolagenu a retinolu hluboko do pleti pomocí speciálních náplastí a přístroje 60 second FaceliftTM. V rámci ošetření aplikujeme 1 pár náplastí na nejproblémovější partie.

Pro koho je ošetření vhodné?

Pro všechny, kteří mají pocit povadlé pleti nebo se chtějí zbavit nežádoucích vrásek bez chirurgického zákroku. Součástí ošetření je i ošetření krku, které pomáhá k odstranění dvojité brady.

Co je to EMS?

Přístroje s touto technologií vysílají do svalů jemné elektrické impulsy, které stimulují vaše svaly a nahrazují tak jejich přirozený pohyb. Na přístroji lze volit intenzitu ošetření - rostoucí či klesající dle vašich požadavků, tak aby ošetření bylo pro vás příjemné.

Technologie EMS (elektrosvalová stimulace) byla původně vyvinuta pro vrcholové sportovce, nyní se hojně využívá v lékařství při rehabilitacích a právě v kosmetice.